CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim

Bambulu Porselen Sürahi

Bambulu Porselen Sürahi
Tükendi
Bambulu Porselen Sürahi
Bu Ürünü
169,00TL
  • Ürün Kodu: evimksv1002
  • Ürün üstün kalitede ve yüksek derecede fırında pişirilerek imal edilmiş ve parlatılmış beyaz porselenden üretilmiştir.
  • Bambu kısımları bambu ağacının en doğal ve katkısız ham maddesinden preslenerek imal edilmiştir.
  • Suya karşı dayanıklıdır.
  • Çizilmelere karşı dayanıklıdır.
  • Yıllarca kullanabileceğiniz bir kalitede üretilerek titiz kontrol ve testlerden geçirilmiştir.
  • Ebat Bilgileri: Hacim: 1 Litre

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır.

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.