Koçtaş Oturma Odası Dekorasyonu

Gönderen Ali 21/03/2018 0 Yorumlar Dekorasyon,

Koçtaş Oturma Odası Dekorasyonu

Her evin gözde mekânı, oturma odalarıdır. Dekore ederken hem günlük görsel düzen alışkanlığı hem de misafirlerin göz zevki düşünülür. Koçtaş, oturma odası dekorasyonu için hem harika tasarımlar sunuyor hem de kişisel tasarımımıza yer açıyor.

 

Oturma Odalarının Vazgeçilmez Üçlüsü: Kanepe, Halı, Perde

Koçtaş oturma odası dekorasyonu kanepeler için sadece konfor vaat etmiyor. Kanepenizi tek renk mi istersiniz, çok renk mi? Renkler öylece mi var olsunlar yoksa desenli mi? Kolçakları, gün sonu sırtınızdaki bütün yükleri alan bir kanepe mi olsun yoksa sadece bir kahve kupasını mı?

 

"Kanepeye ne hacet? Enerjim ilelebet" mottosuyla yaşayanlar için de bank tarzı tasarımlar mevcut. Evde her an aktif olmanın, misafirlerle ev içi etkinliklerden etkinliklere geçmenin canlandırmasını adeta yaşatan tasarımlar Koçtaş oturma odası dekorasyonu seçeneklerinden bir diğeri.

 

Koçtaş'ın misafirlerini önceleyen ev sahipleri için koltuk, minder, armut şekillerinde puf çeşitleri; oturma odalarına hem pratik hem konforlu bir dekorasyon sunuyor.

 

Koçtaş oturma odası dekorasyonu; halı ve kilimlerde klasik, pop-art, otantik ve dahasını kapsayan desen türleri bir yandan, plastik, koton, bambu, silikon vb. doku alternatifleriyle de etkileyiciliğini koruyor.

Perdeler tül, fon, stor gibi birçok formda sadece ilgimizi ve kararımızı bekliyor. Ayrıca perdeleri sadece bir kumaş olarak dizayn etmek istemeyenler için birbirinden şık desenlerde perde ipi, püskülü, mandalı, bandı, askısı da mevcut. Dahası hazır kornişli, rustik raylı, kartonpiyer görünümlü ray seçenekleri de var. Böylelikle Koçtaş oturma odası dekorasyonu, perde seçiminde illa oturma odası koşulları uygunluğuna bakmaya gerek bırakmıyor.

 

Dekorasyon İçinize Sindi, Sadece Bir Eksik Var Ama Ne?

 

Tabi ki de detaylar: kırlentler, resim tabloları, abajurlar, avizeler, duvar kâğıtları ve tarzınızı yansıtacak olan diğer dekor ürünleri, Koçtaş'ta. Bu kadar fazla tasarımı bir araya getirerek Koçtaş oturma odası dekorasyonu hem ev sahiplerinin hem misafirlerinin derinlik, manzara vb. estetik algılarını adeta yeniden inşa ediyor.

Yorum Yaz