Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

Gönderen Ali 22/03/2018 0 Yorumlar Dekorasyon,

Ev Dekorasyon Fikirleri
Evinizi daha büyük ve modern görünmesi için bazı dekorasyon yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu sayede eviniz hem modern bir görüntüye sahip olur hem de daha geniş görünebilir. Dekorasyon konusunda ilk olarak renklerin uyumuna dikkat etmek gerekiyor. Aksesuar seçimi mobilyalar ile uyumlu olmalıdır. Ortamda zıt renkler kullanılmalı ve birbirini tamamlayıcı olmalıdır. Tekstil ürünlerine ağırlık vermek ortamı kapatabilir, bu sebeple sadece masa örtüsü dışında pek bir şey kullanmayın.
Ev dekorasyonunda Kullanılması Gerekenler
Evinize hoş ve sıcak bir hava katacak olan çiçek dekorasyonlarını kullanabilirsiniz. Masanızda ufak mobilyalar ile uyumlu bir çiçek hoş bir görüntü katacaktır. Mobilyalar ile uyumlu TV ünitesinde ufak biblolar her zaman çekici görünecektir.Bunların yanı sıra tv ünitesi kısmına gelelim.Bir çoğumuzun evinde tv ünitesi mevcut evi biraz daha şirin olanlar için tv ünitesine biz gerek duymuyoruz.Bunun yerine tv koyacağınız duvarın güzel bir duvar kağıdı ile kaplanmalı ve tv buraya monte edilmelidir bu şekilde hem evinizde kullanılabilir alan genişler hemde hoş bir görüntü oraya çıkacaktır.

Kitap Okuma Köşesi
Bir çoğumuzun evimizde kitap ve kahve keyfi yaptığı doğrudur.Bunun için kendimize daha aydınlık bir alan seçebilir veya evimburada mağazasından uygun fiyatlara alabileceğiniz abajurler kullanarak kendi kitap okuma köşenizi oluşturabilirsiniz.

Yorum Yaz