CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim

Perotti Lisbone Silver Crem Beşli Banyo Seti

Perotti Lisbone Silver Crem Beşli Banyo Seti
Perotti Lisbone Silver Crem Beşli Banyo Seti
Bu Ürünü
265,00TL
  • Ürün Kodu: evimbst1017

Ürün Özellikleri


Malzeme/Materyal: Plastik

Ölçü: 20x25 cm

Parça Sayısı: 5 Parça

• Renk: Krem


Perotti Lisbone beşli banyo seti krem rengi çizgili gövdesi ve gümüş renkli detaylarıyla zarif ve modern bir görünüme sahiptir.Set İçeriği

• Sıvı sabunluk

• Katı sabunluk

• Diş fırçalık

• Çöp kovası

• Tuvalet fırçası


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır.

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.