CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim

YAKUT Çelik Bıçaklı Basmalı El Rondosu

YAKUT Çelik Bıçaklı Basmalı El Rondosu
Tükendi
YAKUT Çelik Bıçaklı Basmalı El Rondosu
Bu Ürünü
71,00TL
  • Ürün Kodu: 153.YKT.2365
  •  KALİTE BASMALI ÇELİK UÇLU EL RONDOSU Bıçakları 18/10 çelik malzemeden yapılmıştır. Kararma, paslanma yapmaz. Sadece rondonun haznesinin yüksekliği 12 cm, genişliği ise 15 cm'dir. Basmalı şekilde olduğu için kullanımı çok basittir. Basmalı yerin kilitleme özelliği vardır ve fotoğrafta bu gösterilmektedir. Haznenin kaymaması için silikon aparat Temizlemesi çok basittir.
  • 25 Cm Plastik, 1 adet el rondosu.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır.

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.