CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim

Hakkımızda

    Evimburada Markamız  2016 yılında tescillenmiş ve Ev Dekorasyon, Ev Tekstili, Banyo ve Mutfak Ürünlerini 5 yıldır internet üzerinden satışa sunmaktadır.  Evim Burada olarak müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktayız.  Siparişlerimizi genellikle aynı gün içinde mesai saatleri süresinde kargoya vermek ve kargo sürecini titizlikle takip etmekteyiz. Ürünlerimizin kargoda oluşabilecek hasar ve zarar durumlarında 14 gün boyunca şartsız bir şekilde iade ve değişim sağlıyor, müşteri memnuniyeti için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Misyonumuz

    Ev yaşamlarını zenginleştiren ve yeni bir gelecek hazırlayan, evinizde rahat bir yaşam için bu kapsamda katkıda bulunan yenilikçi tekstil ürünleri ve ev dekorasyon  tasarımlarıyla evinizin her köşesine ilham vermek.

 

Vizyonumuz

     Evimburada olarak tüketicilerin sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmasını ve  alışveriş yaparken tereddüt etmeden güven içinde siparişlerini oluşturmalarını  sağlamak. Sevilen bir marka, yenilikçi bir şirket insana ve doğaya önem veren firma. Bunun için çalışmalarımızı çalışma arkadaşlarımızla inanarak gerçekleştirmekteyiz. 

    İnsanlar Evimburada Mağazasında keyif içinde ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmasını hedeflemekteyiz. Bunun için sürekli şartlar ve koşullarımızı yenileyerek çalışmalara devam etmekteyiz. Evim için her şey burada sloganıyla çıktığımız bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürün ve malzemeleri Evimburada.com.tr sitemiz üzerinden tedarik etmek ve sorunsuz bir şekilde teslimat yapmayı amaçlamaktır.

                                                                              

 
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+908503047440